Hjem Separator Om oss Separator Kontakt oss

Kontakt oss

Administrasjonen til Hoppensprett holder til på Jessheim i Ullensaker, 7 min fra Oslo Lufthavn.

Hovedadministrasjon
Hoppensprett
Industrivegen 34, 2069 Jessheim
tlf: 98 21 80 88
post@hoppensprett.no

 

Prosjektansvarlig/Eier
Paal Mogens Furuseth
tlf: 916 30 416
paal@hoppensprett.no

 

Daglig Leder/Eier
Lise Kragset Furuseth
tlf: 99 16 19 00
lise@hoppensprett.no

 

Administrasjonsleder
Kirsti Gjøen
tlf: 473 28 454
kirsti@hoppensprett.no

 

Regnskapsleder
Trine Rognstad
tlf: 911 88 280
triner@hoppensprett.no

 

Administrasjonssekretær
Bente Magnussen Dahl
tlf: 932 97 779
bente@hoppensprett.no

 

HR- og Driftansvarlig
Henric Johansson
tlf: 45 21 06 80
henric@hoppensprett.no

 

Markedsansvarlig
Miriam Øversjøen
tlf: 971 30 223
miriam@hoppensprett.no

 

Sportssjef
Espen Jansen
tlf: 906 80 329
espen@hoppensprett.no

 

Klubbkoordinator 
Hoppensprett Turn Jessheim
Marthe
tlf: 484 04 890
turn@hoppensprett.no

Quote

Skogen ville vært stille hvis kun de beste sangfuglene sang

-Thoreau
Quote

Møter jeg et barn, møter jeg et menneske

-Anne-Cath Vestly
Quote

Alle barn har gnist i seg - alt vi trenger å gjøre er å tenne den

-Roald Dahl
Quote

Best blant mennesker er den som gleder seg når det går andre godt.

-Arabisk ordtak
Quote

Lederskap er å gjøre det rette når ingen ser deg

-Ukjent
Quote

Smil - det smitter!

-Lego
Quote

Vennlighet skaper vennlighet

-Sofokles
Quote

Barn pleier å leve opp til det du tror om dem.

-Ladybird Johnson
LekeLeveLæreLede Le