Hjem Separator Barnehager Separator Kontakt oss

Kontakt oss

Ønsker du å vite mer om Hoppensprett AS, ta gjerne kontakt med vår administrasjon eller direkte med den enkelte. Administrasjonen holder til på Jessheim, 7 minutter fra Oslo Lufthavn.

Administrasjon:

Hovedadministrasjon
Hoppensprett AS
Industrivegen 34, 2069 Jessheim
post@hoppensprett.no

 

Prosjektansvarlig/Eier
Paal-Mogens Furuseth
tlf. 916 30 416
paal@hoppensprett.no

 

Daglig Leder/Eier
Lise Kragset Furuseth
tlf: 99 16 19 00
lise@hoppensprett.no

 

Administrasjonssekretær
Bente Magnussen Dahl
tlf: 932 97 779
bente@hoppensprett.no

 

HR- og Driftansvarlig
Henric Johansson
tlf: 45 21 06 80
henric@hoppensprett.no

 

Markedskoordinator
Miriam Øversjøen
tlf: 971 30 223
miriam@hoppensprett.no

 

Sportssjef
Espen Jansen
tlf: 906 80 329
espen@hoppensprett.no

 

Barnehager:

Hoppenspretthallen (Ullensaker)
Industrivegen 34, 2069 Jessheim
tlf: 98 21 80 88
hallen@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Skogmo (Ullensaker)
Skogmovegen, 2050 Jessheim
tlf: 902 90 750
skogmo@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Gystad (Ullensaker)
Algarheimvegen, 2052 Jessheim
tlf: 406 38 610
gystad@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Nordkisa (Ullensaker)
Storvegen 34, 2055 Nordkisa
tlf: 406 38 611
nordkisa@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Solbakken (Ullensaker)
Bakkeveien 1, 2040 Kløfta
tlf: 406 38 617
solbakken@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Frogneralléen (Sørum)
Frogneralléen 1, 2016 Frogner
tlf: 406 38 618
frogneralleen@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Brårud (Nes)
Gunnerudberget, 2162 Brårud
tlf: 63 91 90 28
brarud@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Fjellfoten (Nes)
Fjellfotenvegen, 2150 Årnes
tlf: 63 91 09 97
fjellfoten@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Udnes Naturbarnehage (Nes)
Hvamsmoveien 16, 2165 Hvam
tlf: 908 44 691
udnes@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Hurdal (Hurdal)
Rognstadveien 6, 2090 Hurdal
tlf: 94 13 38 04
hurdal@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Feiring (Eidsvoll)
Årnesvegen, 2093 Feiring
tlf: 63 95 68 00
feiring@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Vinnes (Austevoll)
5396 Vinnesvåg
tlf: 55 08 46 75
vinnes@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Stokmarknes (Hadsel)
Idrettsveien 5, 8450 Stokmarknes
tlf: 76 15 26 92
stokmarknes@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Melbu (Hadsel)
Bakkegata 15, 8445 Melbu
tlf: 95 21 0734
melbu@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Soltoppen (Narvik)
Kongleveien 42, 8515 Narvik
tlf: 95 47 87 08
soltoppen@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Bjørkvang (Bjerkvik/Narvik)
Bjørkvangveien 2, 8530 Bjerkvik
tlf: 76 95 25 80
bjorkvang@hoppensprett.no

 

Idrett-SFO:

Hoppenspretthallen IdrettSFO
Industrivegen 34
2069 Jessheim
tlf: 98 21 80 86
idrettSFO@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Brårud IdrettSFO
Gunnerudberget
2162 Brårud
tlf: 45 50 38 22
brarud@hoppensprett.no

 

Skoler:

Hoppensprett Akademiet Ungdomsskole Jessheim
Industrivegen 34
2069 Jessheim
tlf: 98 21 80 81/82
ungdomsskole@hoppensprett.no

 

Hoppensprett Barneskole Brårud
Gunnerudberget
2162 Brårud
tlf: 94133804
brarudbarneskole@hoppensprett.no

 

Aktuelt

20. januar 2017

Husk søknadsfristen 1. mars!

Hovedopptaket for årets barnehageopptak nærmer seg, og her finner du linker til hvor du kan søke i de kommunene vi har barnehager.

Quote

Skogen ville vært stille hvis kun de beste sangfuglene sang

-Thoreau
Quote

Møter jeg et barn, møter jeg et menneske

-Anne-Cath Vestly
Quote

Alle barn har gnist i seg - alt vi trenger å gjøre er å tenne den

-Roald Dahl
Quote

Best blant mennesker er den som gleder seg når det går andre godt.

-Arabisk ordtak
Quote

Lederskap er å gjøre det rette når ingen ser deg

-Ukjent
Quote

Smil - det smitter!

-Lego
Quote

Vennlighet skaper vennlighet

-Sofokles
Quote

Barn pleier å leve opp til det du tror om dem.

-Ladybird Johnson
LekeLeveLæreLede Le